Двері

Schüco Двері ADS SimplySmart

Інноваційна дверна система Schüco задає новий стандарт алюмінієвих дверей. Універсальна системна платформа Schüco ADS SimplySmart поєднує в собі стильні рішення для житлових будинків та спеціальні рішення для об’єктного будівництва. Тому в нових дверних серіях більше не проводиться відмінність між дверима HD (Heavy Duty) і стандартними дверима.

Schüco Двері ADS 75 SimplySmart

Дверна серія Schüco ADS 75 SimplySmart об’єднує в собі економічність дверей Schüco ADS 70 і функціональність дверей Schüco ADS 75: чудова теплоізоляція, висока міцність і раціональна переробка в одній системі.

Двері Schüco ADS SimplySmart – примикання дверей, вікон і порога

Дверні серії системної платформи Schüco ADS SimplySmart володіють повною сумісністю з фасадами і вікнами Schüco, включаючи бічні частини і фрамуги. Таким чином, система надає безмежні можливості застосування і оформлення, в тому числі завдяки інноваційній конструкції профілів.

Schüco Двері ADS 75 SimplySmart Design Edition

Дверна серія Schüco ADS 75 SimplySmart Design Edition призначена для житлових будинків підвищеної комфортності. Вона поєднує в собі всі переваги системної платформи Schüco ADS SimplySmart з точки зору енергоефективності, статики і зручності переробки, а також задовольняє найсуворішим вимогам архітектурного оформлення.

Schüco Двері ADS 90 SimplySmart

Високоефективна дверна система Schüco ADS 90 SimplySmart, що відповідає вимогам майбутнього, має найвищі енергетичні показники завдяки застосуванню інноваційних конструктивних елементів. Конструкція профілів аналогічна серії Schüco Двері ADS 75 SimplySmart.

Двері Schüco ADS SimplySmart – виготовлення і монтаж

В системі Schüco ADS SimplySmart використовується інноваційна конструкція алюмінієвого профілю з фурнітурним пазом в середній камері профілю. Завдяки цьому можлива раціональна переробка петель, замків, ручок та інших компонентів, наприклад, Т-з’єднувачів.

Schüco Двері ADS 112.IC

Дверна система Schüco ADS 112.IC з супер- теплоізоляцією задає нові стандарти енергетичної ефективності для алюмінієвих дверей і оптимально доповнюється віконною системою Schüco AWS 112.IC, сертифікованої для пасивних будинків.

Schüco Двері ADS 90.SI

Енергетична ефективність та теплоізоляція грають важливу роль при будівництві нових будівель та реконструкції житлових і комерційних об’єктів. Дверна серія Schüco ADS 90 відповідає цим вимогам. Розширена зона ізоляції, середнє ущільнення по периметру і спеціальне ущільнення фальца скла гарантують неперевершені характеристики системи, наприклад, гідроізоляція класу 7А.

Schüco Двері ADS 90 PL.SL

Висока механічна стабільність і дуже хороші фізичні властивості – такі відмінні ознаки конструкції, що ідеально підходить для використання в елітних житлових будинках. Принцип середнього ущільнення, що добре зарекомендував себе в сфері віконних технологій, тепер реалізований стосовно до дверей.

Schüco Двері ADS 75.SI

Дверна система Schüco ADS 75.SI (Super Insulation) демонструє чудові параметри теплоізоляції і є ідеальним рішенням для будівель, до яких пред’являються максимальні вимоги з точки зору енергоефективності та дизайну.

Schüco Двері ADS 75 RL.SI

Система Schüco ADS 75 RL.SI зі скошеними зовнішніми контурами чудово підходить для реконструкції або з метою розміщення візуальних акцентів.

Schüco Двері ADS 75 SL.SI

Система Schüco ADS 75 SL.SI з закругленими зовнішніми контурами чудово підходить для реконструкції будівель або з метою розміщення візуальних акцентів.

Schüco Двері ADS 75 HD.HI

Система Schüco ADS HD (Heavy Duty) дозволяє створювати двері великого формату, що надає будівлі особливий стиль. Особливою перевагою дверних конструкцій Schüco є міцність, що дозволяє встановлювати їх в громадських будівлях з інтенсивним потоком людей.

Schüco Двері ADS 70.HI

Дверна система Schüco ADS 70.HI (High Insulation) поєднує в собі чудову теплоізоляцію з перевагами дверних систем Schüco ADS. Монтажна глибина 70 мм забезпечує високу міцність конструкції. При додатковому оснащенні двері також можна використовувати в якості багатофункціональних дверей, вбудованих в систему безпеки і автоматизації будівлі.

Schüco Двері ADS 70 HD

Завдяки своєму великому формату Schüco Двері ADS 70 HD (Heavy Duty) надасть будь-якому фасаду неповторний стиль. Особливими перевагами даної конструкції є міцність і довговічність, що дозволяє використовувати її у вхідних групах з висотою світлового прорізу до 3000 мм, зокрема, в громадських будівлях з інтенсивним потоком людей.

Schüco ADS 70 SL.HI

Система Schüco ADS 70 SL.HI з закругленими зовнішніми контурами чудово підходить для реконструкції або з метою розміщення візуальних акцентів.

Двері Schüco ADS 70 RL.HI

Система Schüco ADS 70 RL.HI зі скошеними зовнішніми контурами чудово підходить для реконструкції або з метою розміщення візуальних акцентів.

Schüco Двері ADS 65

Система Schüco Двері ADS 65 дозволяє виготовляти економічні дверні конструкції з хорошими параметрами теплоізоляції. Завдяки оптимальній комплектації їх також можна використовувати в якості багатофункціональних дверей, вбудованих в систему безпеки і автоматизації будівлі. Сучасний дизайн, наприклад, у версії з округленим контуром стулки SL (Soft Line).

Schüco Двері ADS 65 RL

Система Schüco ADS 65 RL зі скошеними зовнішніми контурами чудово підходить для реконструкції або з метою розміщення візуальних акцентів.

Schüco Двері ADS 65 SL

Система Schüco ADS 65 SL з закругленими зовнішніми контурами чудово підходить для реконструкції або з метою розміщення візуальних акцентів.

Schüco Двері ADS 65.NI

Schüco Двері ADS 65.NI (Non Insulation) без теплоізоляції є економічним рішенням для виготовлення вхідних дверей, а також для використання в теплих кліматичних зонах.

Schüco Двері ADS 65 HD

Система Schüco ADS HD (Heavy Duty) дозволяє створювати двері великого формату, що надає будівлі особливий стиль. Особливою перевагою дверних конструкцій Schüco є міцність, що дозволяє встановлювати їх в громадських будівлях з інтенсивним потоком людей.

Schüco Двері ADS 60

Система Schüco Двері ADS 60 є економічним рішенням для виготовлення дверей, що застосовуються в теплих кліматичних зонах, у внутрішній обробці, а також в громадських будівлях. Завдяки можливості об’єднання двері в систему безпеки і автоматизації будівлі вона є економічним рішенням для різних варіантів застосування.

Schüco Двері ADS 50

Дверна система Schüco ADS 50.NI відрізняється дуже малою монтажною глибиною. Система особливо підходить для використання в умовах теплого клімату. Завдяки можливості об’єднання двері в систему автоматизації будівлі вона є економічним рішенням для різних варіантів застосування, наприклад, в якості дверей запасного виходу або дверей в громадські будівлі.

Schüco Двері ADS 50.NI

Спеціально для використання у внутрішній обробці будівлі була розроблена алюмінієва система Schüco ADS 50.NI без теплоізоляції
(Non Insulation). Незважаючи на малу ширину і невелику монтажну глибину, рівну 50 мм, висока міцність елементів системи дозволяє виготовляти дверні конструкції на висоту приміщення.