Системи автоматизації

Автоматизація будівель – один з найважливіших напрямків в області будівництва і управління інженерними системами. Застосування системи автоматизації будівель дозволяє підвищити ефективність роботи освітлювального і обігрівального обладнання, вентиляції і кондиціонування, водопостачання.

Два основних аспекти визначили зростання популярності комплексних рішень для забезпечення автоматизованого управління інженерними системами житлових і адміністративних будівель: посилення вимог до енергоефективності будівель, і підвищення рівня індивідуального комфорта.Система автоматизації будівель знижує витрату енергетичних ресурсів (електрики, різних видів палива), необхідних для забезпечення опалення і гарячого водопостачання, підвищує ефективність роботи інженерних систем в умовах аварійних ситуацій.

Це позитивно позначається на безпеці функціонування будівлі, робить перебування в будівлі більш комфортним за рахунок кращого контролю за температурою в приміщеннях, за режимом вентиляції і кондиціонування.

Schüco TipTronic SimplySmart

Schüco TipTronic SimplySmart задає нові стандарти в області приводів для прихованого монтажу. Інноваційна фурнітура нового покоління – це не тільки безшумний повністю вбудовується привід, але і повністю випробувана система, що складається з приводу, фурнітури і системи профілів від одного постачальника.

Системна платформа Schüco для автоматизації будівлі

Системна платформа Schüco для автоматизації будівлі забезпечує управління різними засобами автоматизації. Розроблені для Schüco TipTronic SimplySmart рішення безперервно удосконалюються і найближчим часом будуть також доступні для інших мехатронних продуктів Schüco. Переваги: введення в експлуатацію елементів управління зручно здійснюється з використанням однієї програми, яка може бути в разі потреби адаптована для інших автоматизованих продуктів.

Schüco TipTronic

Фурнітура Schüco TipTronic – це новаторське рішення по управлінню віконними системами Schüco AWS. Всі вікна приєднуються до автоматичних систем управління будівлею і беруть участь в управлінні енерговитратами і безпекою. Зручне управління за допомогою двох кнопок, вбудованих в ручку.

Інновація: солнцезащита зі скла

Інноваційне рішення SageGlass® від Saint-Gobain створено на основі змінює забарвлення динамічного скла, використовуваного для вікон і фасадів. Так зване електрохромноє скло SageGlass® по небходимости може бути повністю затемнено або освітлити як автоматично, так і вручну натисканням на кнопку або сенсорну панель.

Schüco Door Control System (DCS)

Система управління дверима Schüco DCS відрізняється високою функціональністю і можливістю індивідуального підбору модулів. Система управління дверима є унікальною завдяки поєднанню таких різних функцій, як: контроль доступу, домофон, запобіжник аварійного виходу, об’єднаних єдиним класичним дизайном.

Schüco Door Control System – Запобіжник для дверей аварійного виходу

Запобіжник для дверей аварійного виходу Schüco DCS в поєднанні з замком-вимикачем, аварійним вимикачем і відповідною табличкою-покажчиком наочно демонструють можливості гармонійного поєднання сертифікованих пристроїв забезпечення безпеки, оформлених в естетичному дизайні.

Schüco DCS Контроль доступу

Зручно, безпечно і сучасно – новий модуль Fingerprint Bluetooth доповнює систему управління дверима Schüco DCS в розділі контролю доступу. Використовуючи мобільний додаток на основі iOS або Android, можна зручно створювати, змінювати і видаляти облікові записи користувачів.

Пристрій дверної зв’язку Schüco (DCS)

Кнопковий дзвінок, переговорний пристрій і відеокамера приховано вбудовуються в профіль. Завдяки системі управління і дверної комунікації двері в кожній квартирі відрізняється індивідуальним і ефективним набором функцій.

Schüco DCS Touch Display

Завдяки відкритому IP-інтерфейсу можливо зручне вбудовування дисплея Schüco DCS Touch Display в практично будь-які будівлі з IP-мережею без будь-яких обмежень. Зв’язок з дверима здійснюється через кінцеві пристрої з підтримкою протоколу SIP (маршрутизатори та телефони SIP). Модуль доступу виконує функції управління.

датчики Schüco

Датчики обов’язкові для автоматизованого управління будівлею, оскільки вони поставляють інформацію, необхідну для контролю і управління огороджувальними конструкціями. Schüco пропонує різноманітні датчики для обліку фізичних параметрів всередині будівлі і поза ним, наприклад вітру, дощу, СО2 і температури.

Schüco Fingerprint

Система Schüco Fingerprint в мережевій версії є термінальний сервер, пов’язаний локальною мережею з окремими пристроями управління дверима. Адміністрування / надання прав здійснюється централізовано і просто за допомогою комп’ютера з будь-якої точки світу.

Системи Schüco Keyless-Entry

Для автоматичного управління дверима, обладнаними системою управління дверима Schüco, пропонується цілий ряд додаткових пристроїв. Системи Schüco Keyless-Entry забезпечують контроль доступу в приміщення і дозволяють здійснювати зручне відкривання, закривання або блокування двері без використання ключа.

Поворотні двері Schüco з приводом

Schüco пропонує широкий асортимент поворотних дверей з електроприводом для використання в приміщеннях різного призначення. Вони добре поєднуються з плоскими порогамі.Поворотние двері Schüco з плоскими порогами відрізняються комфортним управлінням.

Радіокеровані системи Schüco

Керувати вікнами, фрамугами і зовнішньої сонцезахистом стало надзвичайно просто завдяки керованим по радіо системам Schüco. Відкривання, закривання, провітрювання і затінення – просто і надійно після натискання кнопки. Пристроєм, що передає сигнал, може бути нова ручка Schüco AvanTec або компактний переносний пульт управління, який підходить і для управління автоматичними поворотними дверима

Двері Schüco з плоским порогом

Двері з плоским порогом, що дозволяють нужденним людям здійснювати безбар’єрний доступ в приміщення без особливих зусиль або сторонньої допомоги, стають все більш восстребован, особливо з урахуванням поточної демографічної ситуації.

Багатофункціональна двері Schüco

Для всіх ситуацій, коли двері повинні виконувати не тільки стандартну функцію відкривання, Schüco пропонує багатофункціональні рішення. Вони базуються на багаторазово перевіреної на практиці дверний системі Schüco ADS і включають додаткові компоненти, чудово поєднуються один з одним. Випробувана системна технологія дозволяє проектувальникам створювати різноманітні варіанти оформлення і реалізовувати різні функції

Schüco RWA – Пристрої природного димо-та тепловідведення

Пристрої природного димо-та тепловідведення (Schüco NRWG) згідно EN 12101-2 є пройшли випробування системні рішення з різноманітними можливостями застосування на вертикальних фасадах і світлопрозорих дахах. Вони гарантують оптимальну надійність проектування, а також ефективний захист людей і матеріальних цінностей.

Schüco Wireless Control System

Радіокерована система Schüco Wireless Control (WCS) складається з кнопкових вимикачів, перемикачів і виконавчих елементів з автономним живленням, які дозволяють здійснювати продумане об’єднання в мережу автоматизованих системних компонентів Schüco: вікон TipTronic, систем сонцезахисту або освітлювальних приладів.

Schüco LightSkin за підтримки Zumtobel – світлодіодне підсвічування вікон і фасадів

Приховано встановлена світлодіодна система Schüco LightSkin з мінімальним споживанням енергії забезпечує ефектне підсвічування будівлі в нічний час. Компактна система, розроблена спільно з компанією Zumtobel, провідним міжнародним постачальником комплексних освітлювальних рішень, призначена спеціально для установки в віконні та фасадні профілі Schüco.

Schüco Door Control System – Управління дверима

Зростаючі вимоги до безпеки диктують необхідність забезпечення контролю доступу в будівлю. Система дверний комунікації Schüco в поєднанні з пристроєм Fingerprint (ідентифікація за відбитками пальців) або іншими системами контролю доступу без використання ключа гарантують вхід в будівлю строго визначених осіб в певний час доби, запобігаючи тим самим можливі зловживання.