Системи Сонцезахисту

Сонцезахисні системи виконують безліч функцій, крім того, що вони захищають нас від яскравих сонячних променів, вони ще й зберігають прохолоду в приміщенні влітку, дозволяючи при цьому економити на кондиціонуванні і електроенергії.

Солнцезахист приміщень може бути як зовнішньою, так і внутрішньою. Якщо говорити про внутрішній солнцезахист, то, як правило, вона застосовується для вікон, у вигляді вертикальних і горизонтальних жалюзі, римських, рулонних штор, плісе і самих звичайних класичних штор і гардин.

Якщо говорити про зовнішній солнцезахист будівлі, то на зміну традиційним навісам та тентам приходять більш сучасні та функціональні керовані сонцезахисні системи: рефлексолі, маркізи, перголи, Саншілд, фасадні жалюзі.

Незаперечною перевагою даних систем є можливість сонцезахисту фасадів: конструкції затримують тепло за його межами і після розсіюють його в зовнішнє середовище. Використання зовнішніх систем сонцезахисту дозволяє знизити температуру в приміщенні на 3-7 градусів.

З ефективністю зовнішніх сонцезахисних систем добре знайомі жителі європейських країн. Українському споживачеві дані вироби ще мало знайомі, хоча їх вже можна зустріти і в Києві, і в Дніпропетровську, і в Харкові, і в Запоріжжі, і у Львові, і в Одесі і в інших містах України.

Сучасні зовнішні сонцезахисні системи можуть управлятися, як вручну, так і автоматично. Автоматичне управління є зручним способом управління захисними системами, особливо, якщо мова йде про великих вікнах.

На сьогоднішній день, виробники надають широку можливість вибрати зовнішні системи сонцезахисту у відповідності з архітектурними особливостями об’єкта, урахуванням функціональних можливостей систем і з смаковими уподобаннями клієнта.

Нові системи захисту від сонця підійдуть як власникам магазинів і кафе, так і тим, хто володіє приватним будинком або квартирою. Вони стануть прикрасою зовнішнього інтер’єру будівлі, і в той же час ненав’язливо будуть виконають свою основну функцію – захист приміщення від сонця.

ВИБЕРІТЬ КОМПАНІЮ-ВИРОБНИКА:

y1