ПРОДУКЦІЯ

Надійність та Гнучкість

Ми працюємо з провідними постачальниками високоякісних віконних, дверних і фасадних систем з алюмінію, ПВХ і сталі. Є офіційним партнером компанії Schüco (Німеччина). Продукція Schüco у всьому світі використовується в багатомільйонній кількості і відповідає найвищим стандартам з точки зору дизайну, комфорту, безпеки та енергоефективності.

Продукція розробляється на основі продуманих і випробуваних системних технологій і поєднує в собі різноманіття варіантів виконання, різні матеріли, естетичний дизайн і різні можливості застосування для забезпечення надійного захисту, комфорту і благополуччя людей.

Чи йде мова про нове будівництво або реконструкцію: надайте Вашому будинку індивідуальний стиль. Енергоефективність, зручність, безпеку.

ЕКОНОМІЯ ЕНЕРГІЇ ТА ВИТРАТ

Енергетичні витрати неухильно ростуть, і з цим нічого не поробиш. Проте, Ви можете зробити дещо для того, щоб рівень споживання енергії не виріс до нечуваної суми.

Як правило, вікна, яким понад 20 років, є основним джерелом тепловтрат. Завдяки ефективній теплоізоляції можна скоротити значну частину витрат. А з якісними віконними, дверними і фасадними системами навіть до 80% – завдяки сучасним технологіям.

ІДЕАЛЬНО ПІДХОДИТЬ ДЛЯ:
building

БУДИНКІВ ТА КОТЕДЖІВ

restaurant

МАГАЗИНІВ ТА КАФЕ

buildings

ОФІСІВ ТА ПІДПРИЄМСТВ

architect-with-helmet

АРХІТЕКТОРІВ ТА БУДІВЕЛЬНИКІВ

Який розділ продукції Вас цікавить?