Про компанію

Компанія ТОВ «СК «ІНТЕК», є однією з найбільших компаній-виробників алюмінієвих світлопрозорих конструкцій з багаторічним досвідом в роботі.

Стратегічними партнерами нашої компанії є найбільші світові компанії:

В даний час компанія ТОВ «СК« ІНТЕК », уклала довгостроковий контракт з фірмою Schuco International (Німеччина) на пряму поставку алюмінієвого профілю і аксесуарів з Німеччини в Україну.

Також нашим партнером є компанія СПЕКТРКОЛОР – послуги порошкового фарбування.

 

Виробнича база займає територію понад 20 тис.м 2 і складається з ряду виробничих, складських та адміністративних будівель.

 

Виробництво, оснащене самими сучасним і технологічним обладнанням та засобами автоматизації виробничого процесу; використання технологій і матеріалів світових лідерів; – Дозволяє ретельно стежити за якістю продукції, що виробляється.

AS1

Обладнання:

Виробництво склопакетів – ультрасучасна італійське обладнання з обробки архітектурного скла великих розмірів (6м х 3,2м) дозволяє здійснювати найрізноманітніші архітектурні проекти зі значною економією бюджету.

 

Центр по переробці алюмінієвих профілів максимальним перетином 400 * 200 мм з обладнанням для запресовування кутів вироблених конструкцій, що істотно збільшує якість і швидкість виготовлених виробів.

Парк обладнання дозволяє переробляти будь-які алюмінієві системи.

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Штат співробітників ТОВ «СК« ІНТЕК » – фахівці високого рівня, постійно підвищують свою кваліфікацію на тематичних семінарах і тренінгах. Багато з них сертифіковані фахівці. Професіоналізм співробітників, швидке освоювання новітніх технологій та обладнання, дозволяє підприємству щорічно нарощувати потужність.

 

Висока якість продукції, що виготовляється, а також якість виконаних робіт кампанії ТОВ «СК« ІНТЕК » неодноразово зазначалося подячними і рекомендаційними листами наших клієнтів.