Металопластикові конструкції

Основою будівництва, орієнтованого на майбутнє, є матеріали, які відповідають найвищим вимогам. ПВХ є одним з таких матеріалів і все частіше використовується для виробництва віконних і дверних конструкцій завдяки своїм особливим властивостям.

Так, профілі з ПВХ відрізняються хорошими теплоізоляційними характеристиками і, таким чином, впливають на створення позитивного енергетичного балансу будівлі. Крім того, вони мають тривалий термін служби. Що обумовлено чудовою стійкістю матеріалу ПВХ до атмосферних впливів. Завдяки широкій різноманітності варіантів дизайну вікна і двері з ПВХ забезпечують великий простір для творчості. В результаті забезпечена можливість проектування будівель, орієнтованих на вимоги майбутнього. Одним з найбільш важливих властивостей віконних профілів з ПВХ є їх придатність до вторинної переробки.

Отже, ці профілі можна легко розібрати на складові і піддати рециклінгу. Кожен, хто займається проектуванням та виготовленням віконних і дверних конструкцій з ПВХ, вносить свій внесок в екологічно стійке будівництво.