Вікна

Середньопідвісні вікна Schüco з горизонтальною або вертикальною віссю

Від панорамних вікон з горизонтальною віссю до асиметричних вікон з вертикальною віссю на висоту приміщення – нове системне рішення, в центрі уваги якого – забезпечення комфорту користувача …

Schüco Вікна AWS – вікна для відкривання назовні із середнім ущільненням

Цікаві новинки в віконних системах Schüco AWS для відкривання назовні вперше представлені на виставці BAU 2015. Тепер в асортимент включені штульпові вікна та балконні двері з штульпом. Таким чином можна реалізувати вікна з великою шириною відкривання, ..

Schüco Вікно AWS 120 CC.SI

Оптимізовані спарені вікна Schüco з вбудованими функціями комфорту та провітрювання – ідеальний набір для модернізації вікон відповідно до стандарту “пасивного будинку” …

Schüco Вікно AWS 112 IC

Алюмінієві вікна Schüco AWS 112 IC (Insulation Cover) не мають аналогів в світі: не дивлячись на малу ширину видимої частини 120 мм вони відповідають критеріям сертифікації “пасивного будинку” та при цьому допускають нанесення покриття на готові профілі. В системі об’єднуються три вирішальних переваги: перевірені часом …

Schüco Вікно AWS 105 CC.HI

Система спарених вікон для продуманих об’єктних рішень забезпечує теплоізоляцію за допомогою інноваційних термомостов з коефіцієнтом Uf 1,6 Вт / м ² K. Високий рівень звукоізоляції досягається завдяки подвійному середньому ущільнювача та принципу подвійного скла.

Schüco AWS 90

Віконні системи Schüco з монтажною глибиною 90 мм об’єднують в собі переваги матеріалу алюмінію та максимальний рівень теплоізоляції – для створення ефективних та довговічних архітектурних рішень.

Schüco Вiкно AWS 90.SI+

Віконні системи Schüco з монтажною глибиною 90 мм об’єднують в собі переваги матеріалу алюмінію та максимальний рівень теплоізоляції – для створення ефективних та довговічних архітектурних рішень.

Schüco Вiкно AWS 90.SI+ Green

Віконні системи Schüco з монтажною глибиною 90 мм поєднують в собі переваги алюмінієвих конструкцій та максимальну теплоізоляцію – для створінь стильних та довговічних архітектурних рішень.

Schüco​ Вікно AWS​ 90​ BS.SI+

Schüco пропонує широкий вибір вікон з монтажною глибиною 90 мм, в т.ч. згідно з новими вимогами стандарту “пасивного будинку”. Серії Schüco AWS 90.SI +, Schüco AWS 90.SI + Green та Schüco 90 BS.SI + з максимальною теплоізоляцією – це ідеальне поєднання будівельно-фізичних параметрів та повна свобода архітектурного оформлення.

Schüco Вікно AWS 75.SI+

Модульна віконна система Schüco AWS з монтажною глибиною 75 мм у виконанні з максимальною теплоізоляцією SI (Super Insulation) має переваги з точки зору функціональності, дизайну та переробки. Стандартна віконна серія Schüco AWS 75.SI + відрізняється чудовою теплоізоляцією при ширині видимої частини 117 мм.

Schüco​ Вікно AWS​ 75​ BS.SI+

Модульна віконна система Schüco AWS з монтажною глибиною 75 мм у виконанні з максимальною теплоізоляцією SI (Super Insulation) має переваги з точки зору функціональності, дизайну та переробки. Стандартна віконна серія Schüco AWS 75.SI + відрізняється чудовою теплоізоляцією при ширині видимої частини 117 мм.

Schüco Вікно AWS 75 WF.SI +

Віконна система Schüco AWS 75 WF.SI + з супер-теплоізоляцією розроблена на основі блокових вікон Schüco спеціально для економічного виробництва стрічкового скління висотою з поверх з імітацією стійко-ригеля конструкції та для задоволення максимальних вимог по теплоізоляції.

Schüco Вікно AWS 75 BS.HI

Блокова конструкція для задоволення суворих вимог щодо теплоізоляціі.В поєднанні з прихованою фурнітурою Schüco AvanTec або Schüco TipTronic система Schüco AWS 75 BS.HI здатна задовольнити найвибагливіші вимоги з точки зору дизайну та комфорту.

Schüco Вікно AWS 70 SL.HI

При необхідності створення більш плавних ліній дизайну закруглений контур стулок SoftLine системи Schüco Вікно AWS 70 SL.SI в поєднанні з відповідними штапиками є цікавим решеніем.В поєднанні з прихованою фурнітурою Schüco AvanTec система Schüco AWS 70 SL.HI відповідає найсуворішим вимогам по дизайну та експлуатаційного комфорту.

Schüco Вікно AWS 70 RL.HI

Віконна система Schüco AWS 70 RL.HI зі скошеними зовнішніми контурами ідеально підходить для реконструкції або підкреслення візуальних акцентов.В поєднанні з прихованою фурнітурою Schüco AvanTec система Schüco AWS 70 RL.HI відповідає найсуворішим вимогам до дизайну та експлуатаційного комфорту.

Schüco Вікно AWS 70 ST.HI

Система Schüco AWS 70 ST.HI з імітацією сталевої конструкції являє собою прекрасну можливість для оформлення будівель в класичному стилі. У поєднанні з прихованою фурнітурою Schüco AvanTec система Schüco AWS 70 ST.HI відповідає найсуворішим вимогам до дизайну та експлуатаційного комфорту .

Schüco Віконний фасад AWS 70 WF.HI

Реалізація віконного фасаду базується на рішеннях блокової віконної системи Schüco AWS 70 BS.HI. Даний вид фасаду пропонує безліч варіантів дизайну завдяки різноманітності декоративних накладок, статичних стійок та імітації стійко-ригеля конструкції з шириною видимої частини із зовнішнього боку 50 мм.

Schüco Вікно AWS 70 BS.HI

Вузька блокова конструкція для створення максимально естетичних окон.В поєднанні з прихованою фурнітурою Schüco AvanTec або Schüco TipTronic система Schüco AWS 70 BS.HI відповідає найсуворішим вимогам по дизайну та експлуатаційного комфорту.

Schüco Вікна AWS 65 із середнім ущільнювачем по периметру

Середній ущільнювач по периметру з технологією Schüco SimplySmart відмінно проявив себе в віконних системах Schüco з монтажною глибиною 75 мм. Тепер це рішення також пропонується в системах з монтажною глибиною 65 мм. В результаті переваги даної технології стають доступними в будівлях, де не потрібна підвищена теплоізоляція.

Schüco Вікно AWS 65 BS

Нове рішення для блокових конструкцій з монтажною глибиною 65 мм.У поєднанні з прихованою фурнітурою Schüco AvanTec або Schüco TipTronic система Schüco AWS 65 BS відповідає найсуворішим вимоги по дизайну та експлуатаційного комфорту.

Schüco Вiкно AWS 60 RL

Віконна серія Schüco AWS 60 RL зі скошеними зовнішніми контурами ідеально підходить для реставрації або використовується в якості привертає увагу елемента.

Schüco Вікно AWS 60 FR 30

Нові вогнестійкі системи поворотних вікон з монтажною глибиною 70 або 60 мм об’єднують в собі високу функціональність з привабливим дизайном. Вікна класів вогнестійкості F30 / G30 по DIN 4102, а також EI30 / EW30 по DIN EN 1364/1 634 з механічною самоблокуванням в разі пожежі пройшли всі необхідні випробування (потрібне сертифікація конкретної конструкції).

Schüco Вікно AWS 60 BS

Нове міжнародне рішення Schüco Вікно AWS 60 BS для блокових конструкцій з монтажною глибиною від 60 мм.

Schüco Вiкно AWS 60

Міжнародна базова серія Schüco Вікно AWS 60 відрізняється високою теплоізоляцією та широким асортиментом.

Schüco Вікно AWS 60.HI

Міжнародна базова серія Schüco Вікно AWS 60.HI з монтажною глибиною 60 мм забезпечує підвищену теплоізоляцію.

Schüco Вікно AWS 50

Міжнародна серія Schüco AWS 50 з монтажною глибиною 50 мм включає в себе широкий асортимент профілів.

Schüco Вікно AWS 50 SL

Schüco Вікно AWS 50 SL з закругленими контурами стулок Soft Line в поєднанні з відповідним штапіком є привабливе рішення для створення більш плавних ліній.

Schüco Вікно AWS 50.SD

Серія для оформлення Schüco Вікно AWS 50 SD зі скошеними внутрішніми та зовнішніми контурами ідеально підходить для розміщення оптичних акцентів.

Schüco Вікно AWS 50 RL

Schüco Вікно AWS 50 RL зі скошеними зовнішніми контурами ідеально підходить для реставрації або використовується в якості привертає увагу елемента.

Schüco Вікно AWS 50.NI

Віконні конструкції без теплоізоляції, монтажна глибина 50 мм; для внутрішньої обробки, наприклад, аеропортів, виставкових та торгових центрів та т.д.

Schüco Вікно AWS 50 RD

Серія для оформлення Schüco Вікно AWS 50 RD з закругленими внутрішніми та зовнішніми контурами найкращому чином підходить для розстановки оптичних акцентів.